Vi i Gävleborg

Välkommen med en förfrågan på gavleborg@obm.se

Telefon: 026-519700.

Om du söker en besiktningsman för frågor rekommenderar vi att ni ringer mellan kl. 13:00-16:00 på vardagar då vi oftast utför besiktningar på förmiddagar och har då svårare att svara.

Anders Brennermark

026-519701

anders.b@obm.se

Fukttekniker, Utredning, Radon

Robin Öberg

026-519705

robin.oberg@obm.se

Fukttekniker/Utredning, RBK-Mätning/Provtryckning

Simon Andersson

026-519706

simon.andersson@obm.se

Arbetsledare, Fukttekniker, Ventilation Certifierad OVK

Åke Magnusson

026-519707

ake.magnusson@obm.se

Energiexpert, Certifierad OVK, Radonexpert

Jessica Lundgren

026-519708

jessica.lundgren@obm.se

Besiktningsman

Stefan Östling

026-519704

stefan.ostling@obm.se

Besiktningsman

Daniel Lindquist

026-519702

daniel.l@obm.se

Besiktningsman, Utredningar

Pär Andersson

076-052 35 76

par.andersson@obm.se

Montör/Tekniker, Radon, Ventilation

Fredrik Hedell

026-519703

fredrik.hedell@obm.se

Saneringstekniker, Radon, Ventilation

Oliver Larsson

076-0428907

oliver.larsson@obm.se

Fukt -och Saneringstekniker

Emil Sandin

070-4067986

emil.sandin@obm.se

Tekniker, Målare

Carina Brennermark

gavleborg@obm.se

Administration